آیا نیاز به حمایت های روحی روانی دارید؟
1398-05-26
چه می شود که حسادت می کنیم؟
1398-05-26
جلوگیری از نفر سوم شدن در رابطه و ایجاد رابطه مثلثی !!

جلوگیری از نفر سوم شدن در رابطه و ایجاد رابطه مثلثی !!

جلوگیری از نفر سوم شدن در رابطه و ایجاد رابطه مثلثی !!

روابط عاطفی مثلثی

 

اولین زنگ خطر :
یکی از روش هایی که برخی افراد برای خیانت انتخاب می کنند، شروع به درد و دل کردن و از مشکلات روابط زناشویی حرف زدن می باشد.

این افراد با گفتن چنین حرف هایی می خواهند به سمت شما آمدن را توجیه کنند.

روابط عاطفی مثلثی

 

بهترین برخورد در مواجه با روابط مثلثی !!
اگر در آستانه یک رابطه مثلثی قرار گرفته اید، با قرار دادن خود در جای همسر فرد، می توانید حس همدلی و همدردی با وی را تجربه کنید و در نتیجه از آسیب زدن به وی جلوگیری نمایید.

 

شروع فرایند نفر سوم شدن معمولا تدریجی است و ممکن است شما چشم باز کنید ببینید وسط یک رابطه هستید. اما چگونه می توان جلوگیری کرد؟

 

مشاوره روانشناسی

 

نشانه ها را جدی بگیرید. گاهی اوقات تساهل باعث می شود آنقدری پیش بروید که نتوانید دیگر جلوی آن را بگیرید. اگر احساس می کنید یک مرد متاهل یا یک زن متاهل به شما نزدیک می شود و این نزدیکی خارج از حدی است که باید باشد، فاصله بگیرید. ممکن است فرد برایتان جذاب باشد. اما بدانید این رابطه عاقبت خوشی نخواهد داشت و شما در سراشیبی عاشق شدن قرار خواهید گرفت.

 

خواسته های خود را در نظر بگیرید. ببینید چه می خواهید. اولویت هایتان چیست. چه رابطه ای ایده آل شماست. قطعا داشتن یک تصور روشن از خواسته هایتان جلوی وارد شدن به رابطه های آسیب زا را می گیرد.

ببینید چه چیزی شما را به سمت یک مرد یا زن متاهل می کشاند؟

بررسی این عامل می تواند شما را از وارد شدن به این نوع از رابطه بازدارد. اگر این مسئله چند بار برایتان اتفاق افتاده است، کمک گرفتن از یک روانشناس می تواند به شما کمک کند.

 

یکی از روش هایی که برخی افراد برای خیانت انتخاب می کنند، شروع به درد و دل کردن و از مشکلات روابط زناشویی حرف زدن می باشد. این افراد با گفتن چنین حرف هایی می خواهند به سمت شما آمدن را توجیه کنند. در چنین شرایطی از اینکه شخصا مداخله کنید و ناجی باشید، بپرهیزید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که او را به یک مشاور ارجاع دهید و خودتان فاصله تان را حفظ کنید. 

روابط عاطفی مثلثی

 

راحله هنری